O mne

Dobrý deň,

266 MS 1 Kaskady 11062010 (5) - kópia - kópiavolám sa  Daniela Skácelová  a rozhodla som sa s vami podeliť  o zaujímavé a užitočné informácie i  skúsenosti v diamantovom biznise, ktorý býva často zahalený tajomstvom, ale aj nepresnými alebo klamlivými „pravdami“.

Priebežne budem na stránke uvádzať informácie o  novinkách vo svete diamantového biznisu, ale i v oblasti drahých kovov a mincí.

Zároveň budem  s Vami zdieľať  i svoje skúsenosti v danej oblasti tak, aby informácie boli zrozumiteľné aj ľuďom, ktorí tieto skúsenosti nemajú a doteraz nemali možnosť  získať objektívne informácie, na základe ktorých si vedia vytvoriť vlastný názor. Názor, ktorý im uľahčí rozhodovanie o tom, akým spôsobom budú chrániť svoje peniaze a vytvárať si rezervu pre seba a rodinu na nepredvídateľné udalosti alebo obdobie dôchodku, prípadne podporu svojich detí, či vnúčat.

Ako to všetko začalo….

Svoju činnosť za uplynulé roky môžem zhrnúť do 3 oblastí.

 1. Začala som pôsobiť v netradičnej oblasti pre biznis – v oblasti umenia, konkrétne v divadle a TV. Vzhľadom na vážny pracovný úraz a jeho následky moja kariéra bola pomerne krátka (iba necelých 10 rokov) – skončila som na invalidnom dôchodku. Po určitej dobe som opäť  pokračovala v umeleckej sfére, ale  už ako pedagóg odborných predmetov na konzervatóriu. Je to moja srdcová záležitosť, ktorej sa nepretržite, avšak už len čiastočne, venujem dodnes. Zároveň spolupracujem s VŠ ako oponent bakalárskych, magisterských a doktorandských prác.
 2. Po revolúcii som začala zbierať skúsenosti aj z oblasti podnikania ako živnostníčka vo viacerých oblastiach – od vlastnej „firmy“, kde som si robila takmer všetko, cez MLM s rôznymi produktami, až po poisťovníctvo, kde som sa vypracovala na pozíciu riaditeľky v dvoch maklérskych spoločnostiach. Cítila som však, že to nie je presne to, čo chcem robiť i naďalej.
 3. Práve vtedy som dostala ponuku, ktorá ma preniesla do sveta diamantov, hoci paradoxne som nikdy netúžila nejaké vlastniť. Táto oblasť ma však zaujala v širšom meradle a mohla som tak skĺbiť svoje pedagogické i obchodné skúsenosti. Pôsobila som ako obchodný manažér-špecialista a lektor  v istej diamantovej spoločnosti, kde  som  vybudovala tím skúsených a úspešných manažérov.

Pri mojej viacročnej činnosti sa ukázalo, že niektorí klienti hľadajú nielen diamanty, ale majú záujem aj o drahé kovy a mince.To ma viedlo k tomu, že som rozšírila portfólio tak, aby klient mal na výber viac možností podľa svojich potrieb a chuti.

V súčasnosti, ako nezávislý konzultant, pomáham ľuďom zorientovať sa nielen vo svete diamantov a drahých kovov – zlato, striebro, platina, paládium (vo fyzickej podobe), ale aj investičných mincí a medailí od renomovaných mincovní.

Poskytujem poradenstvo a  predaj diamantov, diamantových šperkov, drahých kovov, mincí a medailí najvyššej kvality. Tieto produkty je možné získať i na splátky.

Spolupracujem len so spoľahlivými a renomovanými spoločnosťami a odborníkmi. Našim klientom zabezpečujeme kompletný servis i riešenie likvidity u nás zakúpených diamantov, drahých kovov a mincí.

Diamanty sú certifikované v jednom z celosvetovo uznávaných a najrenomovanejších gemologických laboratórií (HRD, IGI, GIA).

Drahé kovy a mince pochádzajú od celosvetovo uznávaných spoločností a partnerov:

 • Argor-Heraeus SA,
 • Aurubis,
 • Agosi,
 • Boliden,
 • Umicore,
 • Partner Bank AG,
 • Wiener Privatbank SE,
 • Národná banka Slovenska,
 • Česká národná banka,
 • Mincovňa Kremnica, štátny podnik,
 • Mince Austria AG,
 • UFN – guvernorát z Vatikánu,
 • Izrael mince a medaily Corp. (ICMC).

Pre záujemcov o budovanie si kariéry v niektorej z uvedených oblastí poskytujem vedenie, vzdelávanie i podporu.

 

Máte záujem o viac informácii? Vyplňte Kontaktný formulár. Odpoviem Vám mailom, prípadne si dohodneme osobnú bezplatnú konzultáciu.

Zatiaľ získajte e-Book Diamantová abeceda ZDARMA.

Dozviete sa dôležité odpovede na 11 otázok, ktoré klientov najviac zaujímajú.